Koupit si pozemek, pořídit si vlastní bydlení, dům nebo byt, zařídit rekonstrukci nebo si vylepšit vozový park novým autem. To vše stojí hodně peněz. A málokdo má zdroje, aby tyto náklady bez potíží pokryl. I to jsou důvody, proč se začít ohlížet po nějaké půjčce. A právě pro řešení vyšších finančních nároků nebo umožnění dlouhodobějších splátek, se vyplatí oslovit solidního partnera, jakým může být banka. Jaké výhody a nevýhody může mít bankovní půjčka?
Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.
Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku
Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.
Banka s dohledem
Bankovní domy jsou považovány za spolehlivé finanční instituce, u kterých můžete své peníze ukládat, zřizovat si účty, nebo naopak čerpat finance pro své potřeby. Banka může fungovat jen na základě jí udělené licence od České národní banky, která na ní navíc i vykonává dohled. Z toho důvodu jsou podmínky pro získání půjčky nebo třeba hypotéky přísnější než u poskytovatele nebankovní půjčky.
Výhody bankovní půjčky
Bankovní instituce vyvolávají a poskytují pocit solidnosti a jistoty. Pokud jste navíc i jejich dlouhodobý klient, například máte zřízený běžný účet, často dosáhnete na zajímavější nabídky, než jsou poskytovány ostatním subjektům na trhu.
Klady bankovní půjčky spočívají především v:
Nevýhody bankovní půjčky
Standardní nevýhodou půjčky nebo žádosti o hypotéku jsou její přísnější podmínky pro získání. Často musíte počítat se zjišťováním vašich příjmů nebo možností ručení. S tím i souvisí pravděpodobná delší doba vyřízení. Častým nešvarem jsou i různé poplatky, například za vyřízení a vedení úvěru. Ale řada bank se již od (pro klienty) méně výhodných poplatků začíná odklánět.
Na co se hodí bankovní půjčky?
Nejvíce se bankovní půjčky využívají na finanční krytí hypoték, tedy v souvislosti s novým bydlením nebo rekonstrukcí stávajícího. Půjčit si ovšem můžete i například na investování, třeba do dětí, do jejich vzdělávání (zvlášť v zahraničí), pro pořízení jakýchkoli hmotných věcí nebo i k překlenutí obtížnějšího finančního období.
Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes
3500
půjček